Novinky – kosmetický salón Praha

Dárkové poukázky + poštovné zdarma Objednejte jako dárek služby od nás a nebudete platit poštovné ani balné. Můžete rozmazlovat své blízké masážemi, kosmetickým ošetřením nebo poradenstvím. Těšíme se na ně.
Podzimní kosmetické ošetření s péčí o ruce Pro velký zájem prodlužujeme akci: k ošetření dostanete jako bonus masáž a zábal rukou.
Podzimní akce: Prodlužování řas + 2 dopln. zdarma Při aplikaci nového setu za 4.500 Kč dostanete 2 doplnění zdarma, ušetříte 2000Kč. Špičková značka X.L.
Přijímáme nové klientky s prodlouženými řasami Nechte si u nás doplnit řasy nedráždivým adhezivem, značkové ošetření X.L., okamžitě sama poznáte rozdíl. Těšíme se na Vás.
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku Budete pravidelně informováni o novinkách a sezónních akcích.
Dostanete slevy, o kterých se dozvíte na Facebooku.

Vizáž studio má dvě pobočky na dvou místech města Praha. Jeden kosmetický salón má adresu Praha 1, Mezibranská 21, u stanice metra Muzeum a je tedy snadno dostupný městskou hromadnou dopravou. Druhé kosmetické studio je na adrese Praha 10– Štěrboholy a je ideální pro cestu autem a snadné parkování.

Nabízíme cenově výhodné permanentky na naše služby a zajímavá je i sleva pro studenty na většinu služeb. Máme pro vás speciální balíčky služeb s 10% i 20% slevou. Dárkové poukázky potěší vaše blízké a navíc ušetříte, darujete-li permanentku nebo balíček. Sledujte naše slevy a akce 1+1 měnící se s ročním obdobím, nebo ještě lépe, staňte se našimi fanoušky na Facebooku a budete pravidelně informováni.

© 2010 - 2016 Vizazstudio | powered by: www.woice.cz |